Anasayfa    |    İletişim    |    Site Haritası  
 
 
Ana Sayfa : BAŞKANIN MESAJI

BAŞKANIN MESAJI

Otoloji ve Nörootoloji Derneği 2000 yılından bu yana Kulak Burun Boğaz Hastalıkları disiplininin bir alt uzmanlık kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Günümüzde bir konuda yetkin olabilmenin yolu ilgili konuya yönelik olarak çalışmak, pratik yapmak ve deneyim kazanmaktan geçmektedir. Derneğimiz Otoloji ve Nörootoloji alt uzmanlık dalında yıllardır toplantılar düzenleyerek  eğitim çalışmaları yapmaktadır. İletişimin çok hızlanarak bilginin hızla paylaşıldığı bu günlerde oluşturduğumuz  bu web sayfası tüm üyelerimiz ile çok daha yakından ilişkiler kurarak  birlikteliğimizi güçlendirecek ve eğitimimize önemli katkılar sağlayacaktır.  

Ayrıca 7. Otoloji ve Nörootoloji Kongresi’ni   4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Gloria Golf Serenity, Antalya’da 15. Türk Rinoloji  Derneği Kongresi ile aynı tarihte birlikte düzenleyecek olmamızın heyecanını da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Ülkemizde Otoloji, Nöroootoloji ve Odiyoloji bilim dalları son yıllarda yükselen değerler olarak gelişmeye devam ederek dünyada ileri ülkeler ile rekabet edecek düzeye ulaşmıştır. Özellikle kulak hastalıkları konularında yoğun çalışan meslektaşlarımızın yanı sıra bu kongrede yurt dışından gelecek yabancı konuşmacılarımızı da dinlemek, deneyimlerinden yararlanmak fırsatını bulacaksınız.  Kongrede Otoloji ve Nörootoloji ilgi alanındaki teorik ve pratik konuları ilgiyle takip edeceğinizi ümit ediyorum.

Büyük bir katılımla bizlere destek vermeniz ve derneğimize üye olmanız en büyük dileğimizdir. Tüm meslektaşlarımızın bu konuda üzerine düşeni yapacağını bekleyerek sizleri kongremize katılmaya ve derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle

Otoloji ve Nörootoloji Derneği Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Ülkü TUNCER

 
LookUs & Online Makale